ЮВІЛЕЙНИЙ ЗВІТНИЙ КОНЦЕРТ САДІВСЬКОЇ ДИТЯЧОЇ ШКОЛИ МИСТЕЦТВ

Дата: 07.06.2021 15:00

04.06.2021 у с.Сад пройшов ювілейний звітний концерт Садівської дитячої школи мистецтв. На святі були присутні голова Сумської районної ради - Віктор Химич, директор Інституту сільського господарства Північного Сходу НААН України Віктор Кабанець та його заступник Микола Собко, директор державного підприємства «Дослідне господарство» Віктор Пахненко, сільський голова Садівської сільської ради Іван Крючков, перший заступник сільського голови Садівської сільської ради Людмила Литвиновська, начальник управління освіти, культури молоді та спорту Садівської сільської ради Наталія Шинкаренко, депутати Садівської сільської ради, директори навчальних закладів та інші шановані та поважні гості, які вітали ювіляра та дарували подарунки.

Викладацький та учнівський склад комунального закладу Садівської сільської ради - Садівська дитяча школа мистецтв подарував щирому глядачеві різноманітний цікавий та позитивний концерт.

Найголовнішою у справі навчання є постать учителя. Педагоги Садівської мистецької школи поєднують в собі мудрість і молодість душі, креативність і величезну енергію.  Скільки дитячих сердець пройшло через їхні турботливі руки, скільки широких шляхів відкрили вони своїм вихованцям!

Дякуємо Вам за підтримку та розвиток початкової мистецької освіти на селі!