Звітний концерт Комунального закладу Садівської сільської ради – Низівська дитяча музична школа

Дата: 03.06.2021 15:30

2 червня у смт Низи відбувся звітний концерт Комунального закладу Садівської сільської ради – Низівська дитяча музична школа,  присвячений Дню захисту дітей «Дитинство на крилах музики». Сільський голова Садівської сільської ради Іван Крючков привітав педагогічний склад, учнів мистецької школи, батьків із завершенням навчального року та нагородив грамотами викладача по класу фортепіано Галину Алексєєву та викладача І категорії по класу баяна Олену Наталуху. Учні Низівської мистецької школи від Садівської сільської ради отримали солодкі подарунки.

Випускники Низівської дитячої музичної школи Долгошея Віталіна, Губар Марія, Подольна Яна, Шевченко Аліна отримали свідоцтва про завершення початкової мистецької освіти від виконуючого обов’язки директора Комунального закладу Садівської сільської ради – Низівська дитяча музична школа Олени Мироненко.

Сцена… Скільки суперечливих відчуттів, настроїв отримує тут музикант-виконавець. Саме в цей момент він повинен створити таку інтерпретацію, щоб твір постав у найбільш вдалому вигляді перед публікою.

Багато разів в такій ситуації перебували учні Низівської мистецької школи. Дехто з них піде далі  удосконалювати свою майстерність навчаючись у вищих навчальних музичних закладах, а дехто обере інший шлях, та завжди з ними залишиться вміння триматися на сцені, справлятися з хвилюванням та виглядати впевнено, незважаючи ні на що.