Відкрита особиста першість пам'яті заслуженого тренера України Володимира Синявіна з легкоатлетичного кросу та спортивної ходьби

Дата: 31.05.2021 15:00

29.05.2021 у с.Сад відбулися традиційні десяті ювілейні змагання особистої першості Садівської сільської ради та Громадської організації «Сумська територіальна організація ВФСТ «Колос» з легкоатлетичного кросу та спортивної ходьби, присвяченої пам’яті Заслуженого тренера України Володимира Синявіна. Захід об'єднав близько 200 учасників з різних куточків Сумщини. Змагання розпочалися традиційним парадом команд Обласної дитячо-юнацької спортивної школи, КЗ ДЮСШ Степанівської селищної ради, Кролевецької ДЮСШ, Охтирської ДЮСШ, Середино-Будської ДЮСШ, СДЮШОР ім. Володимира Голубничого, Нижньосироватської сільської ради, Миколаївської сільської ради, Терешківської філії Садівського ЗЗСО, Великовільмівської філії Садівського ЗЗСО, Сульського НВК та Садівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.  Учасників змагань привітали голова Садівської сільської ради Іван КРЮЧКОВ, голова ГО "Відділення Національного олімпійського комітету України в Сумській області, Заслужений майстер спорту України, срібна призерка зимових Олімпійських ігор в Нагано Олена ПЕТРОВА, голова Сумської обласної організації "Колос" Євгеній ЗЮЗЬ, заслужений тренер України Раїса СИНЯВІНА та головний суддя змагань Сергій ШЕРСТЮК. На дистанціях з бігу та спортивної ходьби змагалися юнаки й дівчата молодшої та старшої вікових груп, юніори та юніорки. Усі призери та переможці були нагороджені подарунками, кубками, медалями та грамотами.  Чудова погода сприяла дружній, позитивній спортивній атмосфері та гарній результативності змагань.

Дякуємо організаторам, суддям, тренерам, глядачам.

Чекаємо на нові зустрічі у майбутньому! Закликаємо до занять фізичною Культурою та спортом.незалежно від віку та підготовки! Ми за здоровий спосіб життя! Далі буде …