Перелік кандидатів, допущених до участі у конкурсному відборі на посади керівників закладів загальної середньої освіти Садівської сільської ради Сумського району Сумської області

Дата: 27.05.2021 15:10

27 травня 2021 року відбулися засідання конкурсних комісій з проведення конкурсного відбору на посади керівників закладів загальної середньої освіти Садівської сільської ради Сумського району Сумської області, за результатами яких надаємо перелік кандидатів, допущених до участі у конкурсному відборі на посади керівників закладів загальної середньої освіти Садівської сільської ради Сумського району Сумської області, оголошеного наказом управління освіти, культури, молоді та спорту Садівської сільської ради Сумського району Сумської області від 26.04.2021 № 73-ОД  «Про оголошення конкурсу на посади керівників закладів загальної середньої освіти Садівської сільської ради Сумського району Сумської області»

1. Садівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Садівської сільської ради Сумського району Сумської області – Тодосийчук Вікторія Миколаївна.
  2. Голубівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  Садівської сільської ради Сумського району Сумської області – Бедлінський Олексій Іванович, Вакула Наталія Іванівна, Садовий Леонід Васильович.
  3. Сульський навчально-виховний комплекс «загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад»  Садівської сільської ради Сумського району Сумської області -  Халайджі Віктор Петрович.