ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ САДІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ СУМСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Дата: 27.05.2021 13:30

26 травня 2021 року о 14:00 у глядацькій залі Садівського сільського будинку культури за адресою: с. Сад, вул. Паркова, 1 відбулося засідання виконавчого комітету Садівської сільської ради Сумського району Сумської області.

На порядок денний винесено 7 питань, а саме: соціального захисту населення, захисту прав дітей та комунального господарства.

Перед розглядом питань порядку денного, з метою недопущення втрати документів Національного архівного фонду колишніх сільських рад, які увійшли до складу Садівської сільської ради, начальник архівного відділу Сумської районної державної адміністрації Тетяна Стеблянко повідомила присутніх старост про строки упорядкування управлінської документації та документів з кадрових питань (особового складу), а також звернула увагу на порядок передачі вищезазначених документів до архівного відділу Сумської районної державної адміністрації.

Жвавому обговоренню підлягало питання щодо затвердження розрахунку тарифу на послуги з водопостачання по с.Терешківка, надавач послуг − ФОП Шкарупа О.В.

Членами виконавчого комітету ухвалено всі питання порядку денного.