ФУТБОЛЬНИЙ СЕЗОН РОЗПОЧАТО!

Дата: 18.05.2021 14:00

16 травня стартував Відкритий чемпіонат Сумської ОТГ (Сумський район) з футболу серед юнацьких та аматорських команд.

Перші зустрічі відбулися того ж дня у селі Руднівка між юнацькими командами «Сад» с. Сад (тренер Валерій Сліпченко) та «Славутич» с. Руднівка Миколаївської сільської ради. Матч завершився з рахунком 3:3. Авторами голів команди «Сад» стали Сергій Крючков, Дмитро Войкін та Богдан Кулик.

Поєдинок між командами юнаків «Кристал» смт Низи та ФК «Верхня Сироватка» Верхньосироватської сільської ради закінчився в нічию з рахунком 0:0.

Перемогою команди групи A «Кристал» смт Низи (тренер Владислав Лаврусь) над ФК «Верхня Сироватка» Верхньосироватської сільської ради з рахунком 2:0 закінчилася зустріч на футбольному полі смт Низи. Переможені голи у ворота  суперників забили Сергій Мартиненко та Дмитро Куценко.

У групі Б, футбольний матч аматорських команд між СК «Великі Вільми» (тренер – Олександр Михайлюк) та командою «Деметра» с.Нижня Сироватка, який відбувся  у селі Великі Вільми, завершився з рахунком 1:1. Автором м’яча у ворота суперника став Сергій Мікшевський, - гравець СК «Великі Вільми».

Вітаємо з вдалим початком чемпіонату! Бажаємо цікавої гри та достойних перемог командам Садівської громади.