Фольклорний колектив «Берегиня» Низівського селищного Будинку культури став переможцем V Національного Чемпіонату з Фольклору «EUROFOLK-Україна 2021»

Дата: 17.05.2021 15:30

16 травня 2021 року фольклорний колектив «Берегиня» Низівського селищного Будинку культури Садівської сільської ради взяв участь в V Національному Чемпіонаті з Фольклору «EUROFOLK-Україна 2021» у місті Одеса. На Чемпіонат з Фольклору з’їхалися з усієї України понад 100 творчих колективів. Наші аматори - фольклорний колектив «Берегиня» (керівник Валентина Мащенко) отримали Диплом лауреата І ступеня V Національного Чемпіонату з Фольклору «EUROFOLK-Україна 2021» у номінації «Групи фольклорних пісень-автентичний фольклор», вікова категорія «від 18-ти років».

Вітаємо наших переможців та бажаємо нових творчих успіхів!