ДІДЖИТАЛІЗАЦІЯ НА СЛУЖБІ БАЗОВИХ ЄВРОПЕЙСЬКИХ ЦІННОСТЕЙ В ЖИТТІ УКРАЇНЦІВ

Дата: 13.05.2021 10:30

Більше 50 зручних державних онлайн-послуг на порталі Дія, доступ до 9 цифрових документів у смартфоні через застосунок Дія, цифрове посвідчення водія та електронний паспорт, користування яким не вимагає паперового «аналогу». Це - діджиталізація на службі базових європейських цінностей в житті українців.

Цифрова трансформація є пріоритетом уряду, а підтримка Європейського Союзу дозволяє пришвидшити розвиток електронного урядування.

Сьогодні продуктами Дії вже користуються більше 10 мільйонів українців. Більше 540 000 українців отримали цифрові навички ХХІ століття на платформі Дія.Цифрова освіта, де опубліковано вже більше 50 освітніх серіалів із цифрової грамотності. Більше 500 000 українців відвідали національний портал із розвитку підприємництва Дія.Бізнес.

За 3 роки Мінцифра планує оцифрувати 100% державних послуг. Важливо, що впровадження найновітнішого європейського законодавства Україна здійснює синхронно з державами-членами ЄС.

Цифрова трансформація України забезпечує реалізацію всіх шести базових цінностей ЄС.

Все це разом забезпечує повагу до прав людини. Держава – сервіс, з яким громадянам має бути комфортно.

Більш детальна інформація на сайті diia.gov.ua