Друга світова війна - особлива сторінка в житті українців.

Дата: 07.05.2021 18:00

Друга світова війна - особлива сторінка в житті українців. З кожним роком страшна війна відходить у минуле. Однак є й такі люди, для кого війна навічно залишилася в серці і досі стоїть перед очима. Це ветерани війни, люди, чиїми руками кувалася Велика перемога.

Сьогодні у Садівській громаді залишилося зовсім мало ветеранів війни. З них троєпроживають у с.Сад (Люліна Марія Матвіївна, Остапенко Михайло Андрійович, Гурська Олена Костянтинівна), двоє у смт Низи (Бездідько Віра Тихонівна, Ведмеденко Олексанр Степанович), та по одному у с.Шпилівка (Сухиненко Ганна Миколаївна), с.Голубівка (Лаврик Лукина Юхимівна), с.Сула (Алістратенко Олександра Андріївна), с.Печище (Іщенко Марфа Макарівна).

Пам´ятати, піклуватися про них, відвідувати, цікавитися їх життям, здоров´ям та допомагати - це наш головний обов´язок.

Напередодні відзначення 76-ї річниці Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Садівський сільський голова Іван Крючков разом з першим заступником сільського голови Людмилою Литвиновською та т.в.о. директора КУ «Центр надання соціальних послуг Садівської сільської ради Сумського району Сумської області»  Ольгою Горовою відвідали ветеранів та учасників Другої світової війни, жителів нашої громади, які є підопічними КУ «Центр надання соціальних послуг Садівської сільської ради Сумського району Сумської області».

З нагоди свята з найщирішими привітаннями та побажаннями здоров’я, миру та злагоди було вручено ветеранам продуктові набори.

Висловлюємо вдячність керівникам підприємств, установ та фізичним особам-підприємцям, які здійснюють діяльність на території Садівської громади, а саме: ДП «Дослідне господарство Інституту сільського господарства Північного Сходу НААН України», ТОВ «Авіс-Україна», ФГ Жмурко Ю.В., ФГ Сидоренко М.М., ФГ Іщенко В.М., СФГ Гончаренко В.І., ФОП Шепіль О.Я., ФОП Губко О.А.за відчутну підтримку нашої громади.

Добрі справи не залишаються непоміченими – вони як маяки світять тим, хто чекає допомоги!