ДЕНЬ БЕЗ СМІХУ – ДЕНЬ ПРОЖИТИЙ ДАРЕМНО!

Дата: 29.04.2021 15:00

Про користь сміху люди знають з давніх часів. Ніщо так не зближує людей, як добрий сміх без образ. Сміх народжує бадьорість духу. Коли людина посміхається, а ще більше, коли сміється, вона ніби встигає продовжити своє життя.

З метою покращення виконавської майстерності представників розмовного жанру, зокрема гумору та сатири; виявлення нових талановитих і обдарованих особистостей, сприяння подальшому розвитку їх здібностей, надання можливості реалізації їх творчого потенціалу управлінням освіти, культури, молоді та спорту проведено дистанційний фестиваль гумору та жартів «Садівський квітневий ЖАРТ - СадівЖАРТ».

Протягом квітня були висвітлені та переглянуті виступи учасників.

У фестивалі взяли участь 31 конкурсант Будинків культури та закладів освіти Садівської сільської ради: Садівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, Терешківської філії Садівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Низівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Шпилівського сільського клубу, Ясенівського об’єкту дозвіллєвої роботи, Сульського сільського клубу, Садівського сільського Будинку культури, Низівського селищного Будинку культури, Великовільмівського сільського Будинку культури, Терешкіського сільського Будинку культури.

Виступи учасників були емоційними, дотепними, наповненими акторською грою, яскравими образами, а тонка гра гумору викликала щирий сміх.

Журі дистанційного фестивалю гумору та жартів «СадівЖАРТ» підвело підсумки конкурсу та визначило переможців.

Молодша вікова категорія (жанр – гумор):

І місце - Легкий Євген, Лущик Макар – (Садівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів);

ІІ місце – Калініченко Руслан – (Садівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів);

ІІІ місце – Абрамович Роман – (Садівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів), Пономаренко Кароліна – (Шпилівський сільський клуб)

Середня вікова категорія (жанр – гумор):

І місце – Кобзар Олександр (Низівська ЗОШ І-ІІІ ступенів), Полонська Ксенія (Садівський сільський Будинок культури);

ІІ місце – Тараненко Софія (Садівський сільський Будинок культури);

ІІІ місце – Крупський Богдан (Садівський сільський Будинок культури), Чміленко Лілія (Терешківська філія Садівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів)

Жанр – театральна мініатюра:

І місце – Волошин Ян та Боровенський Данило (Низівська ЗОШ І-ІІІ ступенів);

ІІ місце – Бескоровайна Оксана та Ітакова Оксана (Ясенівський об’єкт дозвіллєвої роботи)

Старша вікова категорія (жанр – гумор):

І місце – Пуздря Тетяна, Біланич Ірина (Великовільмівський сільський Будинок культури);

ІІ місце – Книш Тетяна (Садівський сільський Будинок культури); Євтушенко Олена (Низівський селищний Будинок культури);

ІІІ місце – Татаренко Сергій (Ясенівський об’єкт дозвіллєвої роботи)

Жанр – театральна мініатюра:

Гран-прі фестивалю – Решетник Юлія та Гладченко Сергій (Ясенівський об’єкт дозвіллєвої роботи);

І місце - Пуздря Тетяна та Біланич Ірина (Великовільмівський сільський Будинок культури).

Учасники драматичного гуртка Терешківського сільського Будинку культури представили кращий оригінальний масовий номер.

Дякуємо всім, хто прийняв участь у фестивалі. Гарно, витончено, елегантно жартувати і цікаво розповідати про дрібниці вміє тільки той, хто поєднує в собі вишуканість і невимушеність з багатою уявою.

Усі учасники та переможці будуть нагороджені дипломами та грамотами управління освіти, культури, молоді та спорту Садівської сільської ради.

Пишаємося талантами нашої громади. Молодці! Так тримати!

Якщо ви будете посміхатися світові, він теж відповість посмішкою.