«МАЙБУТНЄ НАЛЕЖИТЬ ТИМ, ХТО ВІРИТЬ У КРАСУ СВОЄЇ МРІЇ»

Дата: 27.04.2021 14:00

У вас є мрії? Хоча б одна? Можливо, ви тільки починаєте їх обдумувати і будувати… Або, вже втілюєте їх у життя. Але нам відомо, що успішні люди починали будувати своє життя з мрії.

З нагоди 75-ї річниці від дня утворення Конструкторського бюро імені Антонова з метою популяризації видатної постаті Олега Антонова та професії авіаконструктора серед дітей та молоді  управлянням освіти, культури, молоді та спорту Садівської сільської ради проведено конкурс дитячого малюнка «Намалюй свою «Мрію»»

У конкурсі взяли участь 28 вихованців закладів освіти Садівської сільської ради: Терешківської філії Садівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів; Шпилівської філії Садівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів; Садівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів; Голубівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів; Сульського навчально-виховного комплексу.

Дитячі роботи - це безпосередність і геніальність, адже їхньою творчістю керує інтуїція і безмежна фантазія. Маленькі художники майстерно передали свої бажання та мрії.

Суддівська колегія оглянула роботи конкурсантів і визначила переможців:

Вікова категорія 6-9 років:

- І місце – Папенко Олеся, учениця Голубівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

- ІІ місце – Гончаренко Аделія, учениця Сульського НВК;

- ІІІ місце – Бирченко Назарій, Войтенко Лілія, учні Терешківської філії Садівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

Вікова категорія 10-13 років:

- І місце – Діденко Анжеліка, учениця Голубівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

- ІІ місце – Дика Марина, учениця Шпилівської філії Садівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів;

- ІІІ місце – Гупало Олена, учениця Садівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів; Мальцева Альона, учениця Шпилівської філії Садівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

Вікова категорія 14-18 років:

- І місце – Матюхіна Анастасія, учениця Сульського НВК.

Вітаємо переможців. Дякуємо всім, хто брав участь у конкурсі «Намалюй свою «Мрію»» Кращі роботи будуть направлені до Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації.

Бажаємо творчих успіхів і перемог юним мрійникам!

Фото без описуФото без опису