ПРО ВАКЦИНУ ASTRAZENECA ПРОТИ COVID-19, ТРОМБОЗИ ТА СИТУАЦІЮ З КОРОНАВІРУСНОЮ ХВОРОБОЮ У СВІТІ

Дата: 26.04.2021 16:30

26 квітня о 12:00 відбулась пресконференція на тему: «Про вакцину AstraZeneca  проти COVID-19, випадки тромбозу серед вакцинованих, ситуацію з коронавірусною хворобою у світі та нові штами»

Учасники: Наталія ВИНОГРАД – епідеміолог, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри епідеміології Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького, головний спеціаліст МОЗ за спеціальністю «Епідеміологія»; Федір ЛАПІЙ – лікар, дитячий інфекціоніст, доцент кафедри дитячих інфекційних хвороб та дитячої імунології Національного університету охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика, голова Національної технічної групи експертів з питань імунопрофілактики; Дарія СІМЧУК – лікарка реанімаційного відділення другої міської лікарні Житомира.

Коротко. Метою заходу є інформування українців про ситуацію з коронавірусною хворобою в Україні та запобігання поширенню неправдивої інформації, фейків на тему імунізації.

Захід транслювався на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/watch?v=oDi4WQeX48s