Обласна онлайн – нарада керівників структурних підрозділів з питань культури сільських, селищних, міських рад, директорів базових клубних закладів області.

Дата: 16.04.2021 09:00

15 квітня 2021 року начальник відділу культури, молоді та спорту управління освіти, культури, молоді та спорту Садівської сільської ради Юрій Холодьон та директор Садівського сільського будинку культури Ольга Крячко взяли участь в обласній онлайн – нараді керівників структурних підрозділів з питань культури сільських, селищних, міських рад, директорів базових клубних закладів області.

На нараді були розглянуті питання:

1. Робота закладів культури в онлайн режимі – нові можливості для реалізації творчих ідей.
  2. Аналіз результатів здачі річної звітності діяльності клубних закладів за 2020 рік.
  3. Як розвивати культуру в громадах: можливості, ресурси, виклики.

Інформація отримана під час наради буде доведена до всіх керівників клубних закладів та використана у роботі відділу.