ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ МІСТОБУДУВАННЯ, БУДІВНИЦТВА, ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН, ОХОРОНИ НАВКОЛИШНЬОГО ПРИРОДНОГО СЕРЕДОВИЩА, ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ

Дата: 13.04.2021 12:00

Під головуванням депутата Зимогляда Миколи Миколайовича 12 квітня 2021 року о 14:00 відбулося засідання постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища, житлово-комунального господарства та комунальної власності Садівської сільської ради Сумського району Сумської області. На засіданні розглянуто 89 питань порядку денного. Під час обговорення від депутатів надійшли пропозиції щодо внесення змін до деяких проєктів та рекомендовано усі питання внести на розгляд сесії сільської ради.