До відома суб'єктів малого та середнього підприємництва

Дата: 13.04.2021 14:30

Інформуємо, що громадська організація «Центр оцінки безпеки перспективних технологій» (м. Суми), за сприяння Українського альянсу по боротьбі з підробками та піратством (УААП, UAACP м. Київ) і Сумського державного університету проведе 29 квітня 2021 року з 15.00 до 16.30 онлайн-вебінар для суб’єктів малого та середнього підприємництва Сумського регіону на тему: «Правові та організаційно-технічні засоби захисту бізнесу від фальсифікації та контрафакту».

Програма вебінару передбачає ознайомлення всіх зацікавлених осіб з правовими та організаційно-технічними засобами підтримки безпеки та забезпечення якості продукції, робіт і послуг, методами розпізнавання фальсифікованої та контрафактної продукції.

Тематичний план вебінару та посилання для реєстрації учасників подані в додатку. Участь у заході є безкоштовною.