Садівська сільська рада Сумського району Сумської області та ТОВ «ПРОГРЕСБУДСЕРВІС» уклали договір підрядних робіт поточного ремонту дорожного покриття (грейдерування) по вул. Малинова, Березова, Рябинова, Виноградна, Польова, Набережна, Робоча в с.

Дата: 13.04.2021 11:30

Садівська сільська рада Сумського району Сумської області та ТОВ «ПРОГРЕСБУДСЕРВІС» уклали договір підрядних робіт поточного ремонту дорожнього покриття (грейдерування) по вул. Малинова, Березова, Рябинова, Виноградна, Польова, Набережна, Робоча в с. Сад, вул. Мостова в с. Любачеве.

Роботи підрядною організацією виконані вчасно, оперативно в повному обсязі, відповідно до умов договору.

Садівська сільська рада рекомендує ТОВ «ПРОГРЕСБУДСЕРВІС», як надійного, добропорядного та професійного партнера та сподівається на подальшу плідну співпрацю у відновленні благоустрою Садівської громади.