Товариство з обмеженою відповідальністю «ЕЛЛТА» не одноразово надавали послуги з поточного ремонту вуличного освітлення по території Садівської громади згідно з укладеними договорами підряду.

Дата: 12.04.2021 11:30

ТОВ «ЕЛЛТА» забезпечує неухильне дотримання високої якості виконуваних робіт та наданих послуг, забезпечує при виконанні робіт дотримання правил техніки безпеки та норм охорони праці.

За період надання послуг з боку ТОВ «ЕЛЛТА» не було виявлено ніяких порушень та нарікань.

Умови договорів виконано з чітким дотриманням графіку, вчасно, оперативно в повному обсязі.

Садівська сільська рада рекомендує ТОВ «ЕЛЛТА», як надійного, добропорядного та професійного партнера та сподівається на подальшу плідну співпрацю у відновленні благоустрою Садівської громади.