Проведення прибирання та благоустрою і Дня довкілля, на території Садівської сільської ради (ТОЛОКА)

Дата: 07.04.2021 15:00

ШАНОВНА ГРОМАДО!

З метою забезпечення на території сільської ради чистоти та порядку, підвищення рівня благоустрою, належної підготовки до Великодня 09 квітня 2021 року буде проведено День довкілля (толока).

Запрошуємо небайдужих жителів, підприємців, керівників та працівників підприємств, установ і організацій, депутатів та членів виконкому вийти самим і організувати своїх підлеглих та усіх охочих для прибирання території підприємств, прибудинкових територій, придорожніх територій, власних земельних ділянок, місць загального користування від сміття, яке назбиралося за зиму.

Шановні мешканці! Чистота, порядок та благоустрій нашої території залежить від кожного з нас. Не будьте байдужими та долучіться  09 квітня 2021 року до весняної толоки, для того, щоб на території Садівської сільської ради панували чистота і порядок!

Чекаємо на Вас

09  квітня  2021  року