Дата: 06.04.2021 16:30

30 березня поточного року прийнято Закон України «Про надання допомоги застрахованим особам на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», який 02 квітня 2021 року передано на підпис Президенту України.

Закон спрямований на підтримку застрахованих осіб  у зв'язку із запровадженням на території окремих адміністративно-територіальних одиниць обмежувальних протиепідемічних заходів, що призвели до тимчасового зупинення діяльності суб'єктів господарювання.

За Законом застрахована особа має право на отримання допомоги на підставі самостійного звернення такої фізичної особи.