Дата: 06.04.2021 08:30

ТОВ «ПРОГРЕСБУДСЕРВІС» при виконанні умов договору проявив себе, як висококваліфікований підрядник, відмінно організована робота з чітким дотриманням графіку, технологічних процесів в роботі, що позначається на якості найкращим чином. Роботи виконані вчасно, оперативно в повному обсязі, відповідно до умов договору.

Садівська сільська рада рекомендує ТОВ «ПРОГРЕСБУДСЕРВІС», як надійного, добропорядного та професійного партнера та сподівається на подальшу плідну співпрацю у відновленні благоустрою Садівської громади.