Вітанння юним вокалістам!

Дата: 29.03.2021 16:15

Музика - це одкровення вище, ніж мудрість і філософія. Пісня найбільш природний і спонтанний вияв музики, який відображає стан душі та справжні емоції. 26 березня 2021 року у м. Одеса завершився І Всеукраїнський фестиваль мистецтв «Soul of music».Фестиваль-конкурс ставив за мету популяризацію вокальної творчості серед дітей та молоді; виявлення та підтримку юних талантів; створення для дітей та підлітків можливості творчого спілкування. У конкурсі взяли участь вихованка гуртка вокального мистецтва Низівської ЗОШ І-ІІІ ступенів – Шевченко Ангеліна та вихованка гуртка вокального ансамблю Сумського районного Будинку дітей та юнацтва (на базі Низівської ЗОШ І-ІІІ ступенів) - Брюханова Валерія.

За рішенням суддівської колегії фестивалю маємо наступні результати: у віковій категорії 6-10 років - лауреатом ІІ премії стала Шевченко Ангеліна; у віковій категорії 11-13 років - диплом лауреата ІІ премії отримала Брюханова Валерія. Висловлюємо подяку керівнику гуртків Руслані Вікторівні Стельмах за якісну підготовку композицій та активну діяльність, спрямовану на розвиток національної культури та мистецтва.

ВІТАЄМО ЛАУРЕАТІВ! Бажаємо подальших успіхів на мистецькій стежині.