ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС «МОЛОДЬ ОБИРАЄ ЗДОРОВ’Я»

Дата: 23.03.2021 15:00
Кількість переглядів: 2053

Зроби лиш крок,
Маленький крок,
І ти дістанеш з нами до зірок
Сьогодні молодь наша вся
Здоров’я обирає для життя

Якщо ви вирішили змінити своє життя, то почніть з самого головного – навчіться вести здоровий спосіб життя. Це непроста, але вдячна справа. Адже саме здоров’я є тим чарівним ключем, що відкриває двері можливостей і здійснює орієнтири майбутності.
Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Молодь обирає
здоров'я» проводиться щорічно з метою
популяризації  та пропаганди серед молоді здорового способу життя,
запобігання негативним проявам у молодіжному середовищі, виявлення
та підтримки талановитої молоді.
22 березня 2021 року управлінням освіти, культури, молоді та спорту Садівської сільської ради були підведені підсумки відбіркового етапу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» (дистанційно).
У фестивалі взяли участь 4 команди від закладів загальної середньої освіти Садівської сільської ради:
– команда  «Brave teens», Низівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
– команда  «Веселка», Голубівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
– команда  «Веселка», Сульського НВК;
– команда «Веселка»,  Терешківської філії Садівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.
Команди продемонстрували свої вокальні, хореографічні, спортивні, акторські здібності. Виступи мали агітаційний зміст,  а учасники активно пропагували й закликали всіх вести здоровий спосіб життя.
Кращою у літературно-музично-спортивному конкурсі, за оцінкою журі, стала команда «Веселка» Голубівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, яка посіла І місце.
ІІ місце отримала команда  «Brave teens»,  Низівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.
ІІІ місце виборола команда «Веселка»,  Сульського навчально-виховного комплексу.
Колективи цих закладів освіти відзначилися емоційністю, яскравістю виступу учасників, гарною акторською грою, глибиною розкриття теми. Дякуємо команді "Веселка" Терешківської філії Садівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів за участь у фестивалі та пропаганду здорового способу життя серед учнівської молоді.
У фотоконкурсі фестивалю «Молодь обирає здоров’я» кращою була робота Матюхіної Анастасії, учениці Сульського НВК.
Серед конкурсу плакатів І місце посіла робота Вакули Яни, учениці Голубівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів; ІІ місце – Матюхіна Анастасія, учениця Сульського НВК, а ІІІ місце отримала Мордовець Віолета,  учениця Голубівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.
Апарат управління освіти, культури, молоді та спорту Садівської сільської ради дякує всім учасникам, які долучилися до фестивалю: учням, їхнім керівникам. Безперечно, що подібні заходи в невимушеній формі формують модель молодої людини, здатної розумно і систематично дбати про здоров’я, пропагувати здоровий спосіб життя, успішно будувати омріяне майбутнє.