ДЛЯ МАЛОГО БІЗНЕСУ БУЛА РОЗРОБЛЕНА ПРОГРАМА ПО ЧАСТКОВОМУ БЕЗРОБІТТЮ

Дата: 19.03.2021 13:00

Про це сказав заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор ДЯДЮРА на Всеукраїнському Форумі «Україна 30. Малий і середній бізнес та держава»

«Під час коронакризи ми спробували різні варіанти підтримки малого та середнього бізнесу. Навесні ми прийняли зміни до Закону України «Про зайнятість населення» і зробили для малого бізнесу програму по частковому безробіттю. Нею скористалися близько 400 000 суб'єктів господарювання малого бізнесу. Ми робили звільнення від єдиного соціального внеску для малого бізнесу, яким би не був дефіцитним бюджет. У грудні ми надали допомогу у розмірі 8000 грн роботодавцям та малому бізнесу», – розповів Ігор Дядюра.

Сесії форуму транслюватимуться онлайн на декількох платформах: на Facebook: https://www.facebook.com/Forum.Ukraine30, на сайті ukraine30.com/business.

Трансляції в Youtube: youtu.be/l3YefEbRLCg,

Пресконференції:  youtu.be/Loy10G0Q2Qk