НАРАДА ПРИ СІЛЬСЬКОМУ ГОЛОВІ
Дата: 12.03.2021 15:00
Кількість переглядів: 516
12 березня 2021 року о 09:00 відбулася нарада при сільському голові Садівської сільської ради, на якій розглядалося питання надання послуг централізованого водопостачання та водовідведення. За результатами обговорення проблемного питання Іван Крючков надав доручення начальникам відділу з питань правової та мобілізаційної роботи, відділу бухгалтерського обліку та господарської діяльності та відділу житлово-комунального господарства підготувати пропозиції щодо покращення надання вищезазначених послуг та доповісти на апаратній нараді 15 березня 2021 року.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/05383323/8886f0956a8eb236902a4169dac927e9.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/05383323/3cf2c9539d3dcda187a8a6eaa2c3c426.jpg)
« повернутися