Проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 10.03.2021 13:30

10 березня 2021 року відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Садівської сільської ради Сумського району Сумської області. На засіданні розглядалися питання:

• Надання висновку щодо розв’язання спору, який виник між батьками щодо участі у вихованні дитини.
  • Про продовження терміну перебування малолітньої дитини у Сумському обласному спеціалізованому будинку дитини.

Заступник голови комісії Людмила Литвиновська зауважила батькам про те, що саме сім’я є природним середовищем для всебічного розвитку дитини і саме на них, батьків, покладено відповідальність за створення належних умов для цього.

Установам, які здійснюють надання соціальних послуг сім’ям, які опинилися у складних  життєвих обставинах, посадовець наголосила на активізації проведення профілактичної роботи з метою попередження виникнення випадків соціального сирітства.

Рекомендації комісії з питань захисту прав дитини будуть подані на затвердження виконавчим комітетом Садівської сільської ради.