А пісня - це душа (відео)

Дата: 09.03.2021 14:40

А пісня — це душа.

З усіх потреб потреба.

Лиш пісня в серці ширить межі неба.

На крилах сонце сяйво їй лиша.

Чим глибша пісня, тим ясніш душа.

І. Драч

05 березня 2021 року управлінням освіти, культури, молоді та спорту Садівської сільської ради були підведені підсумки відбіркового етапу Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», номінація «художнє виконавство» – «Співоча веселка».

У конкурсі взяли участь 7 вихованців закладів освіти Садівської сільської ради: Садівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів; Терешківської філії Садівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів; Шпилівської філії Садівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів; Низівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та 1 вихованка Садівської дитячої школи мистецтв.

Співочі соловейки вразили усіх душевним виконанням українських пісень, збентежили проникливими ліричними композиціями, а також змусили задуматися над чуттєвими патріотичними піснями.

На підставі висновків журі конкурсу у номінації академічний спів кращими стали:

- Капля Мар’яна – І місце, учениця Садівської дитячої школи мистецтв, керівник Скрипка Ю.О.

У номінації естрадний спів перемогу здобули:

- Тараненко Софія – І місце, учениця Садівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, керівник Варуха О.О.;

- Бондарєва Анна, Дика Марина – ІІ місце, учениці Шпилівської філії Садівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, керівник Дашутіна А.Ф.; Шевченко Ангеліна, учениця Низівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник Стельмах Р.В.;

- Олійник Ірина – ІІІ місце, учениця Терешківської філії Садівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, керівник Рудя Л.І.; Бондарєва Анна, Мальцева Альона, Косарєва Анастасія - учениці Шпилівської філії Садівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, керівник Дашутіна А.Ф.

Вітаємо юних талантів! Бажаємо й надалі творчих злетів, професійних здобутків! Співайте серцем, співайте душею, хай ваші голоси дзвінко лунають на славу нашого рідного краю!

Посилання для перегляду відео-файлів:

"Усмішка матусі"

Шевченко Ангеліна, естрадний спів, 9 років