Робоча поїздка сільського голови до смт Низи

Дата: 04.03.2021 16:30

4 березня сільський голова Іван Крючков здійснив робочу поїздку до смт Низи, під час якої ознайомився з роботою дитячого садка, з якістю проведених ремонтних робіт, побував на святковому дитячому заході.

Завітав Іван Крючков і до селищного будинку культури, де разом зі старостою Ольгою Ратич та начальником відділу культури, молоді та спорту управління освіти, культури, молоді та спорту Садівської сільської ради Юрієм Холодьоном обговорили подальші плани проведення культурно-мистецьких заходів у селищі та участь у фестивальних заходах.

В особі працівників освіти та культури селища голова Садівської сільської ради  Іван Крючков передає щирі вітання усім працівникам сфери освіти та культури нашої громади з Міжнародним днем прав жінок і миру.