Майстер-клас з вихователями!

Дата: 04.03.2021 15:30

Однією з ефективних форм розповсюдження прогресивного передового педагогічного досвіду є майстер-клас, його широко використовують в багатьох сферах діяльності людини, в тому числі й в освіті.

Вихователь Низівського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) "Журавонька" - Трофименко Віта Вадимівна, провела майстер - клас з вихователями на тему: "Нетрадиційна техніка малювання сіллю". Нетрадиційне малювання приваблює своєю простотою і доступністю, розкриває можливість використання добре знайомих предметів як художніх матеріалів. Ця техніка дозволяє виразити в малюнку почуття та емоції, дає свободу і вселяє впевненість у своїх силах. Володіючи різними техніками та способами зображення предметів або навколишнього світу, педагоги закладу дошкільної освіти отримують можливість вибору, яким неодмінно будуть ділитися зі своїми вихованцями.