Фахівці Служби порятунку разом із працівником КУ "Центр надання соціальних послуг" Садівської сільської ради відвідали оселі літніх самотніх людей

Дата: 04.03.2021 11:30

03 березня 2021 року в с. Сад Сумського району співробітники Сумського районного сектору Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Сумській області, спільно з працівником КУ "Центр надання соціальних послуг" Садівської сільської ради, відвідали помешкання літніх самотніх людей. Фахівці Служби порятунку роз’яснили громадянам основні вимоги пожежної безпеки в побуті, дії при виникненні пожежі, виявленні підозрілих металевих предметів. При опалюванні оселі піччю не можна залишати її без нагляду, розтоплювати легкозаймистими речовинами, складати поряд речі, що можуть легко спалахнути. Крім того, потрібно вчасно вичищати сажу. Для закріплення наданої інформації люди отримали тематичні пам’ятки.

Рятувальники сподіваються, що інформаційно-роз’яснювальні бесіди допоможуть людям зберегти своє життя та здоров’я. Однак, вразливим категоріям громадян важче підтримувати протипожежний стан в оселях. Саме тому рятувальники намагаються приділити їм особливу увагу.

Сумський районний сектор Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області