ТВОРЧІСТЬ - МИТЬ СЬОГОДЕННЯ, В ЯКОМУ СТВОРЮЄТЬСЯ МАЙБУТНЄ

Дата: 01.03.2021 13:30

Творчість народжується різними способами, але в її основі неодмінно присутнє щось особисте.

21 лютого у м.Дніпро завершив роботу IX Міжнародний дистанційний фестиваль-конкурс інструментального, вокального, хореографічного, театрального, циркового мистецтв та театрів мод «Якщо кохаєш…».

Журі конкурсу очолювала директорка Дніпропетровського фахового мистецько-художнього коледжу культури, доцент ВАК, доктор наук І.В.Рудкевич.

Вихованці Низівської дитячої музичної школи успішно взяли участь у конкурсі та стали лауреатами: учень 2 класу народного відділу (баян) Мироненко Денис виборов ІІ місце і звання лауреата у номінації ІІ молодша категорія (керівник Наталуха О.О.).

Не менш успішно з конкурсною програмою впоралася учениця 5 класу фортепіанного відділу Кулижка Євгенія – лауреат ІІ ступеня в номінації ІІ середня категорія. (керівник Мироненко О.М.)

Вітаємо переможців! Бажаємо нових злетів та творчого запалу в майбутньому!

З повагою

Управління освіти, культури, молоді та спорту Садівської сільської ради Сумського району Сумської області