«Вона обрала собі горде ім’я – Українка»

Дата: 26.02.2021 13:53

«Якби мені достати струн живих,

якби той хист мені, щоб грать на них,

потужну пісню я б на струнах грала,

нехай би скарби всі вона зібрала,

ті скарби, що лежать в душі на дні…»

Леся Українка

До ювілею видатної поетеси у Садівській сільській бібліотеці оформлена книжкова виставка «Вона обрала собі горде ім’я – Українка». Книжкова виставка представлена до відзначення ювілейної дати задля популяризації та вшанування творчості Лесі Українки,  ознайомлення   з  її життєвим та   творчим шляхом,  мотивування мешканців  села до читання творів поетеси.

25 лютого 2021 року виповнилося 150 років від дня народження видатної української поетеси, громадської діячки, окраси і гідності української нації Лесі Українки. Природа щедро обдарувала її: дала добре й мужнє серце, хист до музики, малювання, вишивки, могутній поетичний талант, великі здібності до науки. Вона також працювала в галузі фольклористики і брала активну участь в українському національному русі. Багато часу Леся приділяла навчанню. Особливо добре знала літературу - вітчизняну і світову, володіла класичними і основними європейськими мовами, що дало змогу читати в оригіналі твори багатьох письменників світу. Лесю Українку знає весь світ. Багато її творів визнано шедеврами світової літератури, а в українську мову вона принесла нові мотиви і мандрівні сюжети з інших культур.