«Пожежі краще запобігти!»

Дата: 23.02.2021 10:00

З метою формування у підростаючого покоління  громадського світогляду і громадської позиції у забезпеченні пожежної та техногенної безпеки в державі, виховання культури безпеки життєдіяльності, формування у них навичок обережного поводження з вогнем, виховання почуття відповідальності за збереження від вогню 22 лютого 2021 року управлінням освіти, культури, молоді та спорту Садівської сільської ради були підведені підсумки районного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків та робіт декоративно – прикладної творчості на протипожежну  та техногенну тематику «Пожежі краще запобігти!»

У конкурсі прийняли участь 32 вихованці закладів освіти Садівської сільської ради: Терешківської філії Садівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів; Шпилівської філії Садівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів; Великовільмівської філії Садівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів; Садівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів; Низівської, Голубівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Роботи авторів творчих доробок були спрямовані на популяризацію правил пожежної та техногенної безпеки, які вирізнялися оригінальністю.

Суддівська колегія оглянула роботи конкурсантів і визначила переможців за номінаціями:

«Художня творчість» (вікова категорія 6-10 років):

• І місце – Кирюшко Софія, учениця Садівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів;
  • ІІ місце – Кулик Богдан, учень Терешківської філії Садівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів;
  • ІІІ місце – Блещенко Анна, учениця Садівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

Вікова категорія 11-14 років:

• І місце – Селюков Нікіта, учень Голубівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
  • ІІ місце – Гайдарова Юлія, учениця Великовільмівської філії Садівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів;
  • ІІІ місце – Котляр Таісія, Олійник Ірина, учениці Терешківської філії Садівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів; Бодарь Артем, учень Шпилівської філії Садівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

Вікова категорія 15-18 років:

• ІІІ місце – Ярута Катерина, учениця Великовільмівської філії Садівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

У номінації «Декоративно-прикладна творчість» (вікова категорія 6-10 років) кращими стали:

• І місце – Шерстюк Богдан, учень Садівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів;
  • ІІ місце – Очередько Олександр, учень Садівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

Вікова категорія 11-14 років:

• І місце – Мазуленко Олег, учень Низівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
  • ІІ місце – Федірко Ангеліна, учениця Голубівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
  • ІІІ ступенів - Гайдарова Юлія, учениця Великовільмівської філії Садівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

Роботи переможців будуть направлені до Сумського районного сектору управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області.

Дякуємо всім, хто взяв участь у районному етапі Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків та робіт декоративно – прикладної творчості на протипожежну  та техногенну тематику «Пожежі краще запобігти!» Вітаємо переможців, бажаємо їм успіхів в обласному етапі.

З повагою

Управління освіти, культури, молоді та спорту Садівської сільської ради Сумського району Сумської області