Засідання комісії з питань захисту прав дитини Садівської сільської ради Сумського району Сумської області.

Дата: 22.02.2021 15:25

22 лютого 2021 року відбулося перше засідання комісії з питань захисту прав дитини Садівської сільської ради Сумського району Сумської області. У засіданні взяли участь працівники управлінь та відділів Садівської  територіальної громади, старости, працівники охорони здоров’я, районного відділення поліції. Заступник голови комісії Людмила Литвиновська зазначила, що комісія з питань захисту прав дитини працюватиме для результативного вирішення проблеми виховання та всебічного розвитку дітей, забезпечення найкращих інтересів кожної дитини, яка зростає та виховується в сімейному оточенні, реалізації її права на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист.

На засіданні розглядалися питання:

• Надання дозволу органу опіки та піклування на вчинення правочину за участі малолітньої дитини.
  • Надання висновку щодо розв’язання спору, який виник між батьками щодо участі у вихованні дитини.
  • Взяття на квартирний облік дітей, позбавлених батьківського піклування.

Рекомендації комісії з питань захисту прав дитини будуть подані на затвердження виконавчим комітетом Садівської сільської ради.