УВАГА! КОНКУРС! «ЇЇ ВЕЛИЧНІСТЬ – ЖІНКА»

Дата: 11.02.2021 14:19

Весна – час краси та жіночності. Жінки наповнюють будні яскравими фарбами, спонукають до шляхетних вчинків і добрих справ. Жінкам присвячують вірші, говорять справжні слова вдячності та щирі компліменти. А почути приємні слова та відчути увагу рідних бажає кожна. З нагоди свята весни 8 Березня, управління освіти, молоді та спорту Садівської сільської ради оголошує новий фотоконкурс «ЇЇ ВЕЛИЧНІСТЬ – ЖІНКА».

З 09 по 28 лютого, ми приймаємо найкращі світлини ваших матусь, бабусь, дружин, подруг, сестричок і онучок, а також сімейні фото. Вікові категорії без обмежень.

Важливо: у конкурсі беруть участь жителі Садівської сільської ради.

Вам потрібно:

• Надіслати фото на адресу: sad.ypravlinnia@ukr.net (з приміткою Фотоконкурс). За допомогою необхідно звертатися до будинків культури ваших населених пунктів.
  • У листі вказати своє ім’я та прізвище, місце проживання. Рекомендуємо вказати телефон, щоб ми могли зв’язатися з вами.

Конкурс буде проводитися в три етапи:

І. До 28 лютого ми збираємо фото.

ІІ. З 01 до 08 березня журі, у складі депутатів (чоловіків), визначає переможця.

ІІІ. Нагородження переможців.

Поділіться своїм особливим фото!