Для бізнесу

ГРАНТИ ДЛЯ БІЗНЕСУ ДО 5 000 ЄВРО

Мікропідприємцям будуть надані гранти у розмірі до 5 000 євро у гривневому еквіваленті для реалізації заходів з відновлення своєї господарської діяльності через два уповноважених банки: Ощадбанк , Приватбанк .

10:42:24 03.09.2024

ГРАНТИ ДО €20 000 НА ПЕРЕЗАПУСК БІЗНЕСУ

Бізнес, внутрішньо переміщені особи, українці, які повернулись додому, а також приймаючі громади Сумської, Чернігівської та Київської областей зможуть отримати підтримку на €20 млн від Федерального міністерства економічної співпраці та розвитку Німеччини (BMZ), повідомляє Мінекономіки. Проєкт фінансується Німецьким банком розвитку (KfW).

08:58:42 26.08.2024

ГРАНТИ ДЛЯ МІКРОБІЗНЕСУ ВІД EU4BUSINESS

Взяти участь можуть мікропідприємці, які зареєстровані та провадять діяльність в найбільш постраждалих від війни областях (Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Київській (окрім м. Київ), Луганській, Миколаївській, Сумській, Чернігівській, Харківській, Одеській та Херсонській).

08:55:08 26.08.2024

HELVETAS ОГОЛОШУЄ КОНКУРС ГРАНТІВ ДЛЯ БІЗНЕСУ НА ОРГАНІЗАЦІЮ СТАЖУВАНЬ

Представництво Helvetas Swiss Intercooperation в Україні, у співпраці з Державною службою зайнятості, оголошує конкурс для бізнесів у Харківській, Сумській та Полтавській областях на організацію трьох-місячних стажувань.

14:18:01 13.08.2024

МОМ ЗАПРОШУЄ УКРАЇНСЬКИЙ МАЛИЙ БІЗНЕС З СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ ДО УЧАСТІ У ВАУЧЕРНІЙ ПРОГРАМІ

Міжнародна Організація з Міграції (МOM) повідомляє про початок заходів з відновлення громад під назвою «Допомога аграрному бізнесу у Сумський області» та запрошує український малий бізнес до участі у ваучерній програмі.

10:08:25 02.08.2024

ДО УВАГИ ПРЕДСТАВНИКІВ БІЗНЕСУ

Інформуємо, що EU4Business - це ініціатива Європейського Союзу, яка допомагає підприємцям у п’яти країнах Східного партнерства — Вірменії, Азербайджані, Грузії, Молдові та Україні. Європейський Союз підтримує розвиток малого та середнього підприємництва через кращий доступ до фінансових ресурсів та послуг із розвитку бізнесу, а також через розвиток середовища для ведення бізнесу.

10:48:37 31.07.2024

ОГОЛОШЕННЯ

У ході Конференції відновлення України у Берліні Європейський Союз підписав перші гарантійні угоди на суму 1,4 млрд євро в рамках інвестиційного компонента програми Ukraine Facility. Нові інструменти фокусуються на покритті потреб української економіки, фінансуванні інфраструктури, муніципального розвитку, відновленні енергетичної системи, підтримці приватного сектору, зокрема МСП та постраждалих від війни груп населення.

13:50:02 17.07.2024

ФАО: ТРЕНІНГИ ТА ГРОШОВА ДОПОМОГА ДЛЯ РОЗВИТКУ МОЛОЧАРСТВА, АКВАКУЛЬТУРИ ТА БДЖІЛЬНИЦТВА В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Попри військову агресію рф міжнародні партнери йдуть пліч-о-пліч з Україною та постійно допомагають у підтримці агропромислового комплексу України та продовольчої безпеки.

10:44:04 07.07.2024