ДО УВАГИ ФЕРМЕРІВ, СІЛЬСЬКИХ ВИРОБНИКІВ, САМО ЗАЙНЯТИХ ВРАЗЛИВИХ ГРУП НАСЕЛЕННЯ

Дата: 07.11.2022 09:00

Продовольча та сільськогосподарська міжнародна організація FAО ООН та Асоціація сільських, селищних та об’єднаних громад України спільно реалізовує проект в Україні «Нові можливості для жінок – еколого-економічний потенціал лісосмуг, само заліснених, та інших необроблених (занедбаних) природних територій». На зустрічі буде обговорено потреби та можливості участі громад, фермерів, с/виробників, само зайнятих вразливих груп населення у пілотному проекті «Нові можливості для жінок – еколого-економічний потенціал лісосмуг, само заліснених, та інших необроблених (занедбаних) природних територій». Буде розглянуто приклади та кращі вітчизняні та зарубіжні практики використання лісосмуг, само заліснених територій та земель, які не використовуються (деградовані). Буде здійснено ознайомлення з інструментами формування моделей бізнесу, бізнес-плану, розробленими у проекті. Окреслено етапи та дорожню карту формування моделей бізнесу для жінок, ВПО та інших вразливих категорій. Програма заходу додається.

Запрошуємо Вас взяти участь у круглому столі, який відбудеться 9.11.2022р о 9 год.

Реєстрація за посиланням:

Посилання для участі буде надіслано тільки зареєстрованим учасникам.

Лист запрошення