9 ЛИСТОПАДА - ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ТА МАЙСТРІВ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА.

Дата: 09.11.2021 16:30

9 листопада  на Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва сільський голова Садівської сільської ради Іван Крючков, начальник управління освіти, культури, молоді та спорту Наталія Шинкаренко, начальник відділу культури, молоді та спорту Юрій Холодьон привітали працівників культури Садівської сільської ради зі святом.

За творчі досягнення, вагомий особистий внесок у розвиток пісенного мистецтва, активну участь у Міжнародних, Всеукраїнських фестивалях і конкурсах та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури і майстрів народного мистецтва почесними грамотами управління культури Сумської обласної державної адміністрації нагороджені:

Євтушенко Олена Юріївна – директор Низівського селищного будинку культури;

Мащенко Валентина Олексіївна - керівник фольклорного колективу  «Берегиня» Низівського селищного будинку культури.

За сумлінну працю, творчу ініціативу, виконавську майстерність та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури і майстрів народного мистецтва грамотами сільського голови Садівської сільської ради відзначені:

Біланич Ірина Іванівна – директор Великовільмівського сільського  будинку культури;

Коров’яковська Тетяна Іванівна – завідувач Ясенівського об’єкту дозвіллєвої роботи;

Бирченко Елла Сергіївна – художній керівник Терешківського сільського будинку культури;

Гнатенко Андрій Іванович - керівник народного духового оркестру Голубівського сільського будинку культури;

Степанченко Марина Анатоліївна – бібліотекар Терешківської сільської бібліотеки.

За вагомий творчий внесок у виховання обдарованої молоді, високий професіоналізм, сумлінну працю та з нагоди Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва грамотами управління освіти, культури, молоді та спорту Садівської сільської ради відзначені:

Лемишенко Надія Іванівна викладач по класу фортепіано Комунального закладу Садівської сільської ради - Садівська дитяча школа мистецтв;

Новікова Валентина Михайлівна викладач по класу з образотворчого мистецтва Комунального закладу Садівської сільської ради - Садівська дитяча школа мистецтв;

Мироненко Олена Миколаївна викладач по класу фортепіано Комунального закладу Садівської сільської ради - Низівська дитяча музична школа;

Литвиненко Ольга Георгіївна викладач по класу баяна Комунального закладу Садівської сільської ради - Низівська дитяча музична школа.

Ми вдячні працівникам закладів культури громади за сумлінну працю, безперервний творчий пошук, за вагомі духовні здобутки. На конкурсах та фестивалях, не тільки всеукраїнського рівня, а і міжнародного, Ви прославляєте наш край разом з Вашими аматорами сцени!

Бажаємо міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги. Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день Вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

Зі святом!