ІНВЕНТИРІЗАЦІЯ НЕПРИДАТНИХ ТА ЗАБОРОНЕНИХ ДО ВИКОРИСТАННЯ ХІМІЧНИХ ЗАСОБІВ ЗАХИСТУ РОСЛИН

Дата: 09.04.2021 12:00

Комісією, створеною виконкомом Садівської сільської ради, у складі голови-заступника Садівського сільського голови Маслюка О.М., начальника відділу земельних відносин Співака А.В., землевпорядників та за згодою депутата Садівської сільської ради Зимогляда М.М. 08 квітня 2021 року здійснено інвентаризацію непридатних та заборонених до використання хімічних засобів захисту рослин, які знаходяться на території населених пунктів с.Печище, с.Терешківка, с.Шпилівка та смт Низи. Складських приміщеннях в незадовільних умовах десятки років зберігається майже 60 т заборонених до використання засобів захисту рослин, які потребують утилізації.

За офіційною інформацією ліцензіатів у сфері поводження з небезпечними відходами для  використання робіт із збирання, перевезення та утилізації необхідні кошти на загальну суму 4,2 млн грн.

Садівська сільська рада звернулася з листом до Сумської обласної державної адміністрації з проханням розглянути можливість участі у співфінансуванні та виділенні коштів з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на вказані заходи.